Szereldei Műszakvezető

Fizikai munka Hajdú-Bihar

A hatékonyan működő munkafolyamatok és a dolgozóink magas motiváltságának ötvözeteként jönnek létre a kiváló minőségű, prémium autóipari termékeink. Ennek alapja a kitűnő vezetési kultúra, amely különleges csapatszellemet eredményez. Fontos számunkra, hogy mindenki büszke legyen az elért eredményeire, valamint azonosuljon a munkájával és a csapatával. Vegye át a vezetést, és vállaljon szerepet a gyártásunkban, mint szereldei műszakvezető.

Milyen feladatok várhatóak?

  • Csoportvezetők irányítása, felkészítése és fejlesztése a felelősségi körébe tartozó termelési területen. Az összteljesítmény irányítása, a problémamegoldással és a folyamatos fejlesztés ösztönzésével, hogy csapata elérje a kitűzött célokat.
  • Az új munkatársak csapatba integrálása, majd szakmai irányítása.
  • A munkavédelmi, a környezetvédelmi, a tisztasági és az ergonómiai szabályok betartatásának biztosítása.
  • Felelősségvállalás az irányított szereldei termelésért, a termékminőségért, kapcsolattartás társosztályokkal a termelés minőségének, a mennyiségnek és a határidők biztosítása érdekében.
  • A termelés irányítása a felelősségi körén belül, a különleges tevékenységek koordinálása, valamint megelőző és javító intézkedések végrehajtása.
  • Részvétel az új üzemegységek műszaki átalakítására és optimalizálására irányuló tervezési folyamatokban.
  • Az innovatív megoldások, a fejlesztések ösztönzése, valamint a vállalat versenyképesség növelése.

Mi szükséges ehhez?

  • Ipari, mechatronikai, villamos-, gépészmérnöki vagy más kapcsolódó szakirányú műszaki diploma, valamint vezetői tapasztalat az ipari termelésben. Az egyetemi alapdiploma előny.
  • Minimum 3 év tapasztalat műszakvezetői vagy hasonló pozícióban az autóiparban – kiemelten szereldei gyártási vagy minőségbiztosítási területen. Korábbi vezetői tapasztalat előny.
  • Legalább középfokú magyar és angol nyelvtudás szükséges. A német nyelvtudás előny.
  • Hajlandóság az üzleti utazásra és a BMW Group kvalifikációs programjának külföldi elvégzésére a foglalkoztatás első 6-12 hónapja alatt.

Amennyiben motivációt érez, képes az önálló munkavégzésre, ugyanakkor hatékony a csapatmunkában is és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik, küldje el jelentkezését még ma!

Foglalkoztatás típusa

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás. A munkakör váltott műszakban történő munkavégzést igényel (általában délelőtt és délután).

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak angol nyelvű pályázatokat tudunk figyelembe venni.

Jelöltprofilhoz csatolt ajánlólevelet vagy LinkedIn ajánlást örömmel fogadunk.