Keresés

Kayser Automotive Hungária Kft.

A Kayser Automotive Systems már évek óta megbízható fejlesztője és szállítója az autóipari cégeknek. A Kayser cégcsoport által gyártott és kínált kiváló minőségű, motortérbe beépíthető alkatrészek (mint pl. levegőcsatornák, szelepek, csatlakozók, szűrők, motor vezetékek) ismertek szinte minden európai, ázsiai és amerikai autóipari gyártó és beszállító cég számára.

Folyamatosan fejlődő gyártásunkba KERESÜNK munkatársakat az alábbi pozícióba:

                             Vevői kapcsolattartó

FELADATOK:

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel, társosztályokkal
  • Vevői igények leképezése a vállalatirányítási rendszerben (SAP)
  • Vevői portálok napi szintű kezelése
  • Fuvarmegbízások készítése
  • Logisztikai projekt feladatokban való részvétel

ELVÁRÁSAINK:

  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős MS office ismeret
  • Aktív Excel tudás
  • SAP ismeret

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • Gyors, precíz, megbízható személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó – és szervezési készség
  • Csapatjátékos

MIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, biztos munkahely, hosszú távú karrierlehetőség
  • Képzés-fejlesztés
  • Kiemelkedő juttatási rendszer
  • Cafeteria
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE: KOMÁROM

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: H.pinter@kayser-automotive.com