Keresés

Tyco Electronics Hungary Termelő Kft.

A Tyco Electronics Hungary Termelő Kft. márkanevén TE Connectivity egy nemzetközileg elismert, passzív elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó amerikai tulajdonú multinacionális autóipari beszállító vállalat. Közel 72.000 munkavállalót foglalkoztat a világ több, mint 50 országában. Magyarországon az esztergomi gyárban már több mint 1600 fővel működünk.

A TE Connectivity Esztergom jelenleg a következő pozícióba keres munkatársat:

                            Folyamatmérnök

Főbb feladatai:

  • Termelés műszaki támogatása
  • Új illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése, új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása
  • Gyártást kísérő dokumentációk kidolgozása, karbantartása
  • Javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében, közreműködés a gyártósorok optimalizálásában

Amit várunk:

  • Szakirányú felsőfokú (gépészmérnöki) végzettség
  • Fröccsüzemi tapasztalat (Multinacionális-autóipari beszállító- termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • 2D / 3D program ismerete előnyt jelent
  • Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Erős számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Bejárási vagy albérleti támogatás
  • Melegétkezési támogatás
  • Ingyenes nyelvtanulási és sportolási tevékenység

Munkavégzés helye: Esztergom

Érdeklődne? Jelentkezne?  Kérjük, hívja Személyzeti referensünket, vagy küldje el jelentkezését:

Tyco Electronics Hungary Kft, a TE Connectivity Ltd. Company tagja

Human Resources | AMP út 2 · 2500 Esztergom
Telefon: +(36) 33 540 191 | E-mail: oneletrajz@te.com | Internet: www.te.com