Keresés

MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe

Termelés támogató technikus

Gyártás, Termelés Győr-Moson-Sopron megye

A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

A győri telephelyen háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek, zárt rendszerű telekommunikációs eszközök részegységeinek, illetve autóipari elektronikai termékek - hátsó lámpák, tachográf - gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A vállalat bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársakat keres:

Feladatok:

  • A gyártósori berendezések hibáinak gyors és hatékony javítása
  • Operatív karbantartási tevékenységek elvégzése
  • Megelőző karbantartás elvégzése, dokumentálása
  • Beültető- (elsősorban SIEMENS) és pasztázó gépek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
  • ICT és FT teszterek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
  • Hullámforrasztó berendezés és szállítórendszerek karbantartása, javítása

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai/mechanikai végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat elektronikai folyamatgyártásban
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Siemens Siplace HS50/HS60/S20/F5/X4 ismerete előny
  • Angol nyelvtudás előny
  • Rugalmasság, jó tanulási készség

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai előrelépés, fejlődés

Amennyiben részt kíván venni a cég jövőjének alakításában, és érdekli a fenti pozíció, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát magyar és angol/vagy német nyelven a következő e-mail címre: karrier@melecs.com vagy jelentkezzen a 96/510-013-as telefonszámon.

MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe, 9027 Győr, Berkenyefa sor 2.

Várjuk jelentkezését!                                               www.melecs.com