Keresés

Bosal Hungary Kft.

Ha érdekel az autógyártás és szívesen részt vennél a mérnöki tervezési és  támogatási folyamatokban, akkor jelentkezz

           Termékfejlesztő Mérnök

                       Autóipari R&D területre

A Bosal Csoport ACPS (Automotive Carrier and Protection System) Divíziója kecskeméti egységébe keres innovatív és proaktív kollégákat a termékfejlesztési csapatába autóipari tevekénységének szélesítése érdekében.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Felelősség a projektek termékfejlesztési szakaszának idő- és költségtervezésének betartásáért, valamint szakmai felelősség-vállalás a termék specifikus elvárások, minőségügyi elvárások és egyéb standardok teljesítéséért
  • Termékek vevő által nyújtott technikai elvárásának megértése, illetve belső specifikációk kidolgozása
  • Technikai irányítás a prototípusépítésben és a teszt folyamatokban (szimuláció és validáció)
  • Részvétel az FMEA készítésben és a megvalósíthatósági tanulmányokban
  • Folyamatos együttműködés a dedikált CAD mérnökökkel a termék dokumentációk megfelelő elkészítése érdekében, a koncepciókészítéstől egészen a termék felszabadításig
  • Kapcsolattartás a vevővel, beszállítóval és a projectben megnevezett társosztályok kinevezett tagjaival
  • A termék gyártásba vezetése során folyamatos támogatás nyújtása a gyártási mérnökségnek
  • Felmerülő műszaki változtatási kérelmek kezelése a termékfejlesztés illetve gyártás során
  • Időterv megvalósítása és vevői elégedettség folyamatos figyelembe vétele
  • Esetleges újítások kifejlesztése a termékkel kapcsolatban, illetve az új fejlesztési megoldások gyors megtalálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök/Járműgépész szakirány)
  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Catia V5, NX, CAD design programok felhasználói szintű ismerete előnyt jelent
  • Magabiztos, minimum középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magabiztos anyagismeret, termelési folyamatok (kovácsolás, lemezmegmunkálás, hegesztés, felületkezelés, kézi összeszerelés) ismerete és toleranciaszámításban szerzett jártasság
  • ISO-TS és APQP ismerte (SAE, VDA, Q1 előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű MS Office
  • Analitikus, fejlesztői és LEAN szemléletmód
  • Jó problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye: Kecskemét

Pályázatokat fényképes önéletrajz formájában várjuk a job.hungary@eur.bosal.com címre.