Keresés

TAKATA Safety Systems Hungary Kft.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

               Karbantartás vezető

Feladatok:

  • Felelős a karbantartási szervezet vezetéséért, fejlesztéséért,
  • felelős a légzsákgyártáshoz tartozó berendezések, gépek műszaki állapotáért, a megelőző karbantartási tevékenység tervezéséért és megvalósításáért, valamint a berendezések, gépek telepítéséért,
  • felelős a tartalékalkatrészek meglétéért és készletszintjéért, optimalizálja ezeket,
  • koordinálja a PLC programozással és ipari robotok programozásával kapcsolatos összes szükséges tevékenység ellátását az új termelőberendezésnek a sorozatgyártásba történő üzembeállításához, valamint annak felügyeletét a gyártás beindulását követően, illetve optimalizálja ezen folyamatokat, tevékenyégeket,
  • felelős a karbantartáshoz kapcsolódó OEE adatok elemzéséért, a riportok elkészítéséért és a folyamatok javításáért,
  • felelős a termelési egységek műszaki támogatásának megvalósulásáért.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki/villamosmérnöki végzettség,
  • min. 3 év multinacionális környezetben szerzett karbantartási tapasztalat,
  • minimum 2 év releváns vezetői tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyeltudás; német nyelvtudás előnyt jelent,
  • PLC ismeret és/vagy tapasztalat előnyt jelent,
  • vezetői készségek, önállóság, határozottság, terhelhetőség, csapatmunka, jó kommunikációs készség.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kiséretében juttassa el Maton Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

jobs.miskolc@eu.takata.com és

www.takata-miskolc.hu/allasajanlatok

Takata Safety Systems Hungary Kft.

3516 Miskolc, TAKATA út 1. (Hungary)