Keresés

TAKATA Safety Systems Hungary Kft.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

 Diszponens / Material & Customer Planner

Feladatok:

  • A gyártási megrendelések tervezése a vevői igények alapján, a késztermékek készletszintjének és a gyártókapacitásnak a figyelembe vételével,
  • a vevői megrendelések kezelése ERP rendszerben,
  • a vevői kiszállítások biztosítása,
  • a termelés alapanyagellátásának biztosítása és a készletek ellenőrzése,
  • az alapanyag ellátás tervezése, ütemezése,
  • közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal,
  • társosztályokkal (pl. termelés, raktár, mérnökség, minőségügy) történő napi egyeztetés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség logisztikai, műszaki vagy gazdasági területen,
  • autóipari, ipari területen szerzett min. 3 év releváns tapasztalat,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (olasz, francia, német nyelv ismerete előnyt jelent),
  • MS Office (elsősorban Excel) és valamilyen vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • analitikus gondolkodás,
  • jó kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kíséretében juttassa el Molitorisz Gábor HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

jobs.miskolc@eu.takata.com és

www.takata-miskolc.hu/allasajanlatok

Takata Safety Systems Hungary Kft.

3516 Miskolc, TAKATA út 1. (Hungary)