Keresés

TAKATA Safety Systems Hungary Kft.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

             APQP/Minőségtervező mérnök

Feladatok:

  • Minőségügyi tervek készítése és betartásának biztosítása, tapasztalatok beépítése a minőségtervezési folyamatokba,
  • belső auditok megvalósítása és kiértékelése, kimutatások, riportok készítése,
  • a folyamatmérnökök támogatása az új berendezések specifikációjának elkészítésében,
  • gép- és folyamatképesség vizsgálatok elvégzése és ezek dokumentálása,
  • projektekben való felelősség a szállítók elsőminta folyamatáért, ezek ellenőrzése és jóváhagyása,
  • beszállítói PPAP koordinálása és jóváhagyása,
  • az új termékgyártási folyamat támogatása, vevői PPAP koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • több év autóipari területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • VDA, ISO/TS 16949 szabványok ismerete,
  • APQP/PPAP, FMEA ismeretek,
  • stabil kommunikációképes angol nyelvtudás; német nyelv ismerete előnyt jelent.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kiséretében juttassa el Leitner-Takács Judit Toborzási Csoportvezetőnk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

jobs.miskolc@eu.takata.com és

www.takata-miskolc.hu/allasajanlatok

Takata Safety Systems Hungary Kft.

3516 Miskolc, TAKATA út 1. (Hungary)