Keresés

MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe

Személyügyi gyarkornok

HR, munkaügy Győr-Moson-Sopron megye

A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek - hátsó LED lámpák, szenzorok, tachográf - és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása és a gyártási kapacitás bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársat keres a következő munkakörbe:

                                    Személyügyi gyakornok

Feladatok:

  • Személyügyi osztály munkájának támogatása
  • Adatgyűjtés, adminisztráció, adatszolgáltatás különböző riportokhoz
  • Képzések, tréningek szervezése, dokumentálása, felkövetése
  • Pályázati anyagok összeállítása, adminisztrációja
  • A céges weboldal és Facebook oldal marketing tevekénységének fejlesztése, kreatív munkában való részvétel és döntés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok emberi erőforrások szakirányon
  • Önálló, proaktív munkavégzés, jó kapcsolatteremtési képesség
  • Barátságos, kisugárzó személyiség, aki odafigyel másokra
  • Nyílt, tiszta, magabiztos kommunikáció
  • Középfokú angol nyelvtudás, német nyelv előny
  • MS Office magas felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki juttatási csomag
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Modern multinacionális környezet
  • Tapasztalási, tanulási lehetőség, bepillantás a HR különböző területeibe

Amennyiben részt kíván venni a cég jövőjének alakításában, és érdekli a fenti pozíció, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát magyar és angol/vagy német nyelven a következő e-mail címre: karrier@melecs.com vagy jelentkezzen a 96/510-013-as telefonszámon.

MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe, 9027 Győr, Berkenyefa sor 2.

Várjuk jelentkezését!                                                     www.melecs.com