Keresés

Busch-Hungária Kft.

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

                                       Projektvezető

Munkaköri feladatok

  • Külföldi és belföldi Vevőkkel történő kapcsolattartás: gyárthatósági vizsgálat elvégzése és egyeztetése, termék és módosítási ajánlatok készítése.
  • Új termékeknél a termékre vonatkozó szabványok, vevői specifikációk beszerzése, ezzel kapcsolatos projekttervek kidolgozása.
  • Az elfogadott projekttervek folyamatos nyomon követése és aktualizálása.
  • Projektfázisban a próbagyártások szervezése, ill. folyamatoptimalizálása.
  • Új termék szériagyártásban történő átadása, a Vevői elvárások és a költségterv tartása mellett.
  • A termékellenőrzési dokumentumok (termék specifikus ellenőrzési tervek, ellenőrzési utasítások) elkészítésének koordinációja.
  • A gyártási dokumentumok (termék specifikus munkautasítások) elkészítésének koordinációja.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség.Előny: gépész, vagy kohómérnök.
  • Aktív német nyelvismeret.
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat.
  • Új termék bevezetése / próbagyártások területen szerzett releváns tapasztalat.
  • Eredmény- költség-, folyamat- és vevőorientált szemlélet.
  • Kiváló kommunikációs - és problémamegoldó képesség.
  • Egyéb nyelvismeret (elsősorban angol) előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem-, ösztönző- és premizálási rendszer.
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér.
  • Fiatal és dinamikus csapat. Kiváló munkahelyi légkör.
  • Folyamatos fejlődés lehetősége, szakmai kihívás az értékesítés területén.

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzát a következő cím valamelyikére: Busch-Hungária Kft, 9027 Győr, Martin utca 1, vagy human@busch-hungaria.hu email címre.