Keresés

Busch-Hungária Kft.

 A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó vállalatának elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióba:

                                     PLC PROGRAMOZÓ

Feladatok:
Gyártósori automatizált berendezések vezérléseinek felügyelete,
Új beruházások támogatása,
Üzemfenntartás során felmerülő hibák analizálása,
A berendezések rendelkezésre állásának, üzemképességének biztosítása,
PLC programmódosítások, optimalizálás, programfejlesztés, módosítás, bővítés,
Diagnosztika, állapot felmérések.

Elvárások:
Releváns szakmai végzettség,
Siemens S5, S7, vagy OMRON programnyelv ismerete,
Programozói és hibakeresési gyakorlat,
Frekvenciaváltó programozási és vezérlési ismeretek,
Jó problémamegoldó képesség,
Megbízhatóság, precizitás és pozitív gondolkodás, jó kommunikációs készség.

Előny:
Felsőfokú villamosmérnöki végzettség,
Fanuc robot programnyelv ismeret,

Amit kínálunk:
Kimagasló bér, ösztönző és juttatási rendszer.
Biztos, stabil nemzetközi munkahelyi háttér.
Fiatal és dinamikus csapat.
Folyamatos képzések, szakmai kihívások, fejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a következő cím valamelyikére: Busch-Hungária Kft., 9027 Győr, Martin u. 1, vagy, human@busch-hungaria.hu email címre.