Keresés

Opel Szentgotthárd Autóipari Kft.

Üzleti elemző, karbantartási költségek és indirekt raktárkészlet

Pénzügy, könyvelés Vas megye

Az Opel Szentgotthárd jelenleg az alábbi pozícióba keres munkatársat:

                Üzleti elemző, karbantartási költségek és

                                 indirekt raktárkészlet

Fő feladatok:

• Karbantartási költségek elemzése, költségcsökkentési lehetőségek feltárása, javaslattétel a

csökkentési akciókra

• Költségek strukturált módon való követése

• Raktárkészlet (tartalék alkatrész készlet) folyamatos optimalizálása

• Költséghatékony karbantartás megvalósításának támogatása

• Az információtechnológia korszerű lehetőségeit kihasználva a folyamatokban rejlő

problémák feltárása, megértése és megoldásukban való részvétel

• Stratégiai döntések előkészítéséhez megelőző elemzések elkészítése

• Folyamatos együttműködés a Termelő területekkel, Beszerzéssel és a Pénzügyi osztállyal

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

• Felsőfokú gazdasági/gazdaságinformatikai vagy pénzügyi, számviteli végzettség

• Angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

• Analitikus és LEAN gondolkodásmód

• Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre

• Jó kezdeményező-, szervező- és kommunikációs készség

• Fejlett Excel adatkezelési ismeretek (PowerPivot, csoport függvények, adatbázis

lekérdezések, vizualizáció)

• Business Intelligence (BI) ismeretek előny

• Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

• Műszaki tapasztalat előny

Jelentkezés: Opel Szentgotthárd Autóipari Kft.

Személyügyi osztály, 9970 Szentgotthárd, Füzesi út 15.

Tel: 94/551-226, E-mail: cv@gm.com