Keresés

Opel Szentgotthárd Autóipari Kft.

Kompenzációs vezető, HR controlling terület

HR, munkaügy Vas megye

feladatok:

•HR kontrolling tevékenység koordinálása

•A vállalat kompenzációs stratégiájának folyamatos fejlesztése

•Javadalmazási javaslatok kidolgozása, döntés-előkészítés

•Jövedelemszint felmérések készítése, elemzése

•HR IT rendszerek bevezetésének és működtetésének irányítása

•Bérszámfejtési és munkaidő-nyilvántartási tevékenység koordinálása

•Vállalati ötletprogram és elismerési rendszer működetése, folyamatos fejlesztése

•Vállalati teljesítményértékelési folyamat támogatása, programok, eljárások, folyamatok továbbfejlesztése

•Vállalati szintű adatvédelmi tevékenység koordinálása

•HR folyamatok racionalizálása és működtetése

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

•Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség

•Tárgyalóképes angol nyelvtudás

•Minimum 3 éves, preferáltan multinacionális környezetben, kompenzáció vagy HR kontrolling területén megszerzett tapasztalat

•Kiváló problémamegoldó képesség és eredményorientáltság, precizitás, rendszerszemlélet

•Munkaidő-nyilvántartó rendszerek, MS Access, adatbázis-kezelés ismerete előny

•Változásmenedzsment terén szerzett jártasság előny

Munkatársainknak lehetősége van más szakterületek megismerésére, célirányos elméleti és gyakorlati képzéseken és nemzetközi projektekben való aktív részvételre is.

Opel Szentgotthárd Autóipari Kft. Személyügyi Osztály
9970 Szentgotthárd, Füzesi út 15. Tel: 94-551 216

E-mail: cv@gm.com