Keresés

Modine Hungária Gépjárműtechnikai Kft.

Haladjon a legjobbakkal! - A Modine piacvezető autóipari beszállítóként,  világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll  a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal. Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Fejlesztő mérnöki csoportunk erősítéséhez keresünk Mezőkövesd telephelyű munkavégzéssel:

Fejlesztő mérnök (AE) munkatársat

Feladatok:

  • Hőcserélők prototípus- és széria tervezése és validálása vevői megrendelés alapján
  • Aplikációs termékfejlesztési folyamatok véghezvitele APQP irányelvek alapján, különös tekintettel a gyárthatósági és a költségoptimalizálási célokra
  • A termék- és folyamat előírásoknak való megfelelőség biztosítása
  • Meglévő termékek költségoptimalizálásának megvalósítása
  • Aplikációs projektek koordinálása a társosztályokkal és az üzleti partnerekkel szorosan együttműködve
  • CAD 2D és 3D rajzok, modellek készítése, változtatása CATIA V5 vagy Creo 2 szoftverrel
  • SAP cikkszámok és darabjegyzékek létrehozása, változtatása és kezelése, prezentációk, időtervek, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú  gépészmérnöki vagy gyártástechnológiai  végzettség
  • CAD rendszerek (ideális esetben CATIA V5 vagy Creo 2) alkalmazásában szerzett tapasztalat és MS Office ismeretek (SAP-s tapasztalat előny)
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodás, nagy hatékonyságú, céltudatos, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Szolgáltatás- és vevőorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
  • Szakmai- és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Letelepedés és munkába járás támogatása
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Felkeltettük érdeklődését?

Ha igen, kérjük, küldje el pályázatát erre az E‐mail címre: b.farkas@eu.modine.com

vagy postai úton a következő címre: 3400 Mezőkövesd, Lövői út 35.