Keresés

Benteler Autótechnika Kft.

Dinamikusan fejlődő, német tulajdonú vállalatunk motortéri csövek és kipufogórendszerek gyártásával foglalkozik. Vevőorientáltság, elkötelezettség, szakértelem és lojalitás jellemzi dolgozóinkat, akiknek sikereinket köszönhetjük.

A Benteler Autótechnika Kft. az alábbi pozícióba munkatársat keres:

                 Minőségirányítási mérnök

Főbb feladatok:

  • A vevői megelégedettség biztosítása és folyamatos javítása
  • A vállalati és termelési csoport célok elérésének aktív támogatása
  • A vevő képviselete a vállalaton belül
  • A vevői kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Reklamációkezelés

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Tárgyalási szintű német/angol nyelvtudás
  • Autóipari minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • ISO/TS 16949 minőségirányítási rendszer ismerete
  • Jó kommunikációs készség magyar és idegen nyelven egyaránt
  • APQP / 8D folyamatok elméleti és gyakorlati ismerete előnyt jelent
  • Audi vevői követelmények ismerete előny
  • Vevői portálok (QTS, KPM, stb) ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Izgalmas, motiváló környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar, valamint angol és/vagy német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a hr.mor@benteler.com email címre.

Elérhetőség: Benteler Autótechnika Kft. 8060 Mór, Akai u. 5. Telefon: 22/881-170