Keresés

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

Minőségbiztosítási Mérnök – Folyamat és Megvalósulási Auditok végrehajtása

Minőségbiztosítás, minőségellenőrzés Bács-Kiskun megye

Feladatok

  • Belső rendszer- (ISO/TS16949), folyamat- és megvalósulási auditok végrehajtása vezető auditorként, javítási lehetőségek felmutatása, intézkedések kezdeményezése és felügyelete. Az auditeredmények prezentálása, dokumentálása
  • A gyár éves audittervének elkészítése, a tanúsító- (ISO/TS16949) és hatósági auditok (Kína, Japán, Thaiföld) tervezése, megszervezése és koordinációja beleértve az előkészítést és az utógondozást is
  • A gyár minőségirányítási rendszerének továbbfejlesztése a belső és a gyárak közötti folyamatok figyelembe vételével; ide tartozik többek között a területek minőségügyi megbízottainak (ABQ) szakmai támogatása, koordinálása, rendszeres jelentéstétel a minőségirányítási rendszer állapotáról és javítóintézkedések kidolgozása az éves vezetőségi átvizsgálás keretein belül.
  • Szabványosított minőségügyi folyamatok / előírások kidolgozása, leegyeztetése, teljes körű bevezetése továbbá a megvalósulás ellenőrzése.
  • Új termékek bevezetésekor a termelési folyamatok jóváhagyásának tervezése és végrehajtása (a karosszéria-, felületkezelő- és összeszerelő üzemben)
  • Bizonyos számítógépes rendszerek rendszeradminisztrátori és oktatási feladatainak ellátása
  • Részvétel szabványosítási munkacsoportok munkájában a központi minőségügy területén, új szabványosított folyamatok kidolgozása, véglegesítése és bevezetése világszerte (pl. hibaelhárítási folyamat, folyamatok minőségügyi jóváhagyása, 0 km-es gépkocsik reklamációkezelése)

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • Legalább 5 éves autóiparban szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, az angol nyelv ismerete előny
  • Szabványismeretek (ISO/TS16949 szabvány ismerete előny)
  • Rendszer és folyamatauditok lefolytatásában szerzett tapasztalat előny
  • Magabiztos fellépés
  • Magabiztos MS Office használat

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások
  • Kedvezményes autólízing lehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Örömmel fogadjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a jelentkezes@daimler.com e-mail címen.

Munkavégzés helye: Kecskemét