Keresés

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

Rendszerfelelős mérnök

Gyártás, Termelés Bács-Kiskun megye

Kamatoztasd szakmai tudásod a Mercedes-Benz-nél!

Feladatok

  • Termelés és karbantartás teljes körű műszaki támogatása az alkalmazott technológiákban: hidraulika, pneumatika, préselt anyagkötések, megfogók
  • Bonyolult műszaki hibák és kihatásaik analizálása
  • A technológiákhoz tartozó berendezések és eszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • Műszaki előírások készítése, szabványok és normák betartásának felügyelete
  • Stratégiai tervek és mutatószámok meghatározás alapján a termelési berendezések üzembe helyezése
  • Projektvezetés, komplex rendszerek, folyamatok kialakítása, bevezetése, bővítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség: villamosmérnök, gépészmérnök, mérnök informatikus, vagy ipari automatizálási szakirányú végzettség
  • Jártasság hidraulika és pneumatika területén
  • Legalább 2-3 éves karbantartás vagy gyártás területén szerzett releváns, szakmai tapasztalat
  • Projektek tervezésében, részvételében, valamint külső cégek irányításában szerzett tapasztalat
  • Strukturált és felelősségteljes munkavégzés, stratégiai gondolkodásmód, rugalmasság
  • Aktív, tárgyalóképes német, vagy angol nyelvtudás
  • Készenlét vállalása

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • multinacionális környezet
  • versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások (pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, költözési támogatás)
  • kedvezményes autólízing lehetőség
  • továbbképzési lehetőségek
  • ingyenes sportolási lehetőség
  • céges bölcsőde, óvoda és iskola

Örömmel fogadjuk jelentkezését magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal a jelentkezes@daimler.com e-mail címen.

Munkavégzés helye: Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. –       Kecskemét