Keresés

MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe

A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója. A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek - hátsó LED lámpák, szenzorok, tachográf - és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása és a gyártási kapacitás bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársat keres a következő munkakörbe:

    Hibakereső technikus (FOR analizátor)

Feladatok:

  • A gyártott termékek, nyomtatott áramkörök hiba-analízise
  • Hibás alkatrészek feltárása, mérések lefolytatása
  • Termékek javításának koordinálása forrasztási technológiával
  • Hibatípusok összegzése, továbbítása a minőségbiztosítás felé
  • Javító csoport teljesítményének segítése, fejlesztése, riportálása

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai végzettség, esetleg gépész
  • Alapfokú elektronikai- és forrasztási ismeretek (oszcilloszkóp, és egyéb mérőműszerek kezelési ismerete)
  • Szakmai tapasztalat gyártási tevékenységet végző vállalatnál
  • Koordinációs-, problémamegoldó képesség
  • Tapasztalat SMT gyártás, beültető gépek területén előny
  • Alapfokú angol- vagy német nyelvtudás előny
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben részt kíván venni a cég jövőjének alakításában, és érdekli a fenti pozíció, kérjük, küldje meggyőző önéletrajzát magyar és angol/vagy német nyelven a következő e-mail címre: karrier@melecs.com vagy jelentkezzen a 96/510-013-as telefonszámon.

MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe, 9027 Győr, Berkenyefa sor 2.

Várjuk jelentkezését!                                                     www.melecs.com