Keresés

LINAMAR Hungary Zrt.

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata

Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Műszaki osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

                            Projektmérnök

Feladatok:

  • Forgácsoló gyártósor műszaki, technológiai támogatása
  • Új projektek előkészítése (időtervek készítése, egyeztetés a beszállítókkal és a vevőkkel)
  • Futó projektek támogatása, műszaki előkészítése, folyamatos fejlesztése
  • Gyártási dokumentációk kezelése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a vevő műszaki területeivel (gyártásfejlesztés, gyártmányfejlesztés)

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat a következő elérhetőségekre várjuk:

Fórián Ildikó - HR munkatárs
E-mail cím: cv@linamar.com
Tel: +36 20 266 30 30