Keresés

Modine Hungária Gépjárműtechnikai Kft.

Készülék és szerszám designer

Gyártás, Termelés Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Haladjon a legjobbakkal! - A Modine piacvezető autóipari beszállítóként,  világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll  a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal. Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Mezőkövesdi mérnökségi csapatunk erősítéséhez keresünk mielőbbi belépéssel

    Készülék és Szerszám designer munkatársat

                           Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Új készülékek (mérő, befogó, tesztelő, hegesztő) és célgépek tervezése, és a már meglévők optimalizálása
  • Karbantartások kapcsán felmerülő változások tervezése
  • Gyártóeszközök 2D/3D rajzainak, modelljeinek napra készen tartása, változás menedzsment
  • Lemezformázó szerszámok és készülékek tervezése
  • Együttműködés a szerszámos területen dolgozó szerszámkészítőkkel és technológusokkal
  • 3D-s és 2D-s gyártási rajzok elkészítése
  • Alkatrész mérési folyamatok egyeztetése társosztályokkal és annak felügyelete
  • Németországi részleggel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (akár pályakezdő is)
  • Tervező programok (2D; 3D) és ProE, Creo, AutoCad rendszerek ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Gyártástechnológiai ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszerszemléletű gondolkodás

Előny:

  • SAP ismeret
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, széles körű juttatásokkal
  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Biztos munkahely elkötelezett munkatársaknak

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Felkeltettük érdeklődését?

Ha igen, kérjük, küldje el pályázatát erre az E‐mail címre: b.farkas@eu.modine.com

vagy postai úton a következő címre: 3400 Mezőkövesd, Lövői út 35.