Keresés

Kayser Automotive Hungária Kft.

A Kayser Automotive Systems már évek óta megbízható fejlesztője és szállítója az autóipari cégeknek. A Kayser cégcsoport által gyártott és kínált kiváló minőségű, motortérbe beépíthető alkatrészek (mint pl. levegőcsatornák, szelepek, csatlakozók, szűrők, motor vezetékek) ismertek szinte minden európai, ázsiai és amerikai autóipari gyártó és beszállító cég számára.

Szeretnél egy kreatív csapat tagja lenni? Ha igen, akkor nálunk a helyed! Lehetőséged lesz új projektek megvalósításában részt venni, nyitottak leszünk kreatív ötleteidre a folyamatok optimalizálására vonatkozóan.

Folyamatosan fejlődő gyártásunkba KERESÜNK munkatársakat az alábbi pozícióba:

                                   Minőségügyi mérnök

FELADATOK:

  • Vevői kapcsolattartás minőségügyi oldalról
  • Vevői reklamációk kezelése, dokumentálása, kommunikáció a vevővel
  • Projektek koordinálása; projektekben való részvétel
  • Dolgozók oktatása, képzése, minőségügyi oldalról
  • Auditokon való résztvétel
  • Résztvétel termék- és folyamatáttelepítésekben; minőségügyi dokumentumok elkészítése
  • Félkész- és késztermékekhez SPC programok megírása, frissítése

ELVÁRÁSAINK:

  • Minőségügyi mérnöki vagy műszaki szakirányú mérnöki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Minőségügyi eszközök ismerete (PPAP; Flowchart, FMEA, Control Plan)
  • Hibaanalizáló képesség, eszközeinek ismerete: Pareto elemzés, Ishikawa diagram, 5Why form, problémamegoldás folyamatának ismerete
  • SPC illetve MSA alapismeretek
  • Vevői kapcsolattartási tapasztalat minőségügyi oldalról
  • Előnyök: Belső auditori képesítés: VDA6.3, Six-Sigma képesítés

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • Precizitás, pontosság
  • Nagyfokú önállóság
  • Proaktív személyiség
  • Csapatmunkára való nyitottság, rugalmasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, biztos munkahely, hosszú távú karrierlehetőség
  • Képzés-fejlesztés
  • Kiemelkedő juttatási rendszer; Cafeteria
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE: KOMÁROM

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: H.pinter@kayser-automotive.com