Keresés

Hays Hungary Szolgáltató Kft.

Senior folyamatmérnök

Gyártás, Termelés Nógrád megye

Senior Folyamatmérnököt keresünk multinacionális, saját szegmensében világ szinten piacvezető gyártó partnerünk számára Nógrád megyei munkavégzéssel. A vállalat egyedi gyártástechnológiával rendelkezik, szakmai fejlődési lehetőséget (külföldi tréning lehetőségekkel) és kiváló juttatási csomagot kínál a leendő Senior Folyamatmérnök számára.

Főbb feladatok
- Gyártási folyamatok nyomon követése és optimalizálása
- Gyártási folyamatok kialakítása és támogatása

- Folyamat kontroll (PFMEA, munkautasítások készítése)
- Selejtcsökkentés és hatékonyság növelés
- Új termékek és beruházások támogatása a tervezéstől a kivitelezésig
- Terület felkészítése belső és küldő auditokra
- Területi szakmai oktatások elvégzése, képzési anyag elkészítésében való részvétel, új dolgozók betanításának szakmai felügyelete

Elvárások
- Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
- 2-4 év hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat

- Angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban is
- Előnyt jelent a Lean és a Six Sigma ismerete
- Megbízhatóság, precizitás

Éves juttatási csomag: 5.000.000 Ft-tól

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.