Keresés

GIMEX-Hidraulika Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

A GIMEX-Hidraulika Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-nél munkadarab
befogástechnika, valamint ipari és mobilhidraulikus elemek,rendszerek
értékesítésével, és a hozzá kapcsolódó szaktanácsadással, szolgáltatásokkal foglalkozunk.

Gépszerelő pozícióra várjuk mindazok jelentkezését, akik szeretik a munkájukat, szeretnek tanulni és csapatban dolgozni.

Ha pályakezdő vagy, az sem akadály!

Feladatok a betanítás után:
- hidraulikus rendszer kiépítése, felújítása, karbantartása
- szerelési munkák vevői igényeknek megfelelően telephelyen és partnernél egyaránt
- egyéb szerelési feladatok

Elvárások:
- műszaki beállítottság és érdeklődés
- B kategóriás jogosítvány

Előny:
- szerelési tapasztalat
- targonca jogosítvány
- hidraulika ismeretek

Amit kínálunk:
- folyamatos fejlődési lehetőség
- szakmai továbbképzések
- 1 műszakos munkarend
- családias légkör

Munkavégzés helye: Győr

Ha szeretnél egy jó hangulatú, fiatalos csapatban dolgozni, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a karrier@gimex.hu e-mail címre.