Keresés

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

Gépész/elektromos karbantartó az energiaellátás- és elosztás területén

Karbantartás, Szerviz Bács-Kiskun megye

Kamatoztasd szakmai tudásod a Mercedes-Benz-nél!

Feladatok

  • Energiatermelő berendezések folyamatos üzemeltetése és karbantartása (kompresszorok, hűtőgépek, gázkazánok, gázmotorok stb.)
  • A komplex szolgáltató berendezések hibáinak elemzése (hűtővíz, hűtöttvíz, sűrített levegő, hő, gáz, víz, stb.) és javaslat megelőző intézkedésekre
  • Tervezett és időszakos karbantartások elvégzése Közreműködés a komplex szolgáltató berendezések átvételében
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése (karbantartási tervek, dokumentációk felvitele SAP-ba)

Elvárások

  • Szakirányú középfokú műszaki végzettség, pl.: épületgépész technikus, épületvillamosság, erősáramú berendezés szerelő (technikusi végzettség előny)
  • Releváns szakmai tapasztalat energiatermelő berendezések üzemeltetésében és karbantartásában
  • MS-Office ismeretek (word, excel)
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó készség és csapatszellem

Előny: kazángépész /hűtőgépkezelő /kompresszorkezelő /alállomáskezelői tanfolyam; Siemens S7 PLC ismeret

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások (pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ötletmenedzsment, minden megvalósított ötletet díjazással javadalmazunk

Örömmel fogadjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a jelentkezes@daimler.com e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Kecskemét