Keresés

Tyco Electronics Hungary Termelő Kft.

Fejlesztő villamosmérnök

Gyártásfejlesztés Komárom-Esztergom megye

A Tyco Electronics Hungary Termelő Kft. márkanevén TE Connectivity egy nemzetközileg elismert, passzív elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó amerikai tulajdonú multinacionális autóipari beszállító vállalat. Közel 72.000 munkavállalót foglalkoztat a világ több, mint 50 országában. Magyarországon az esztergomi gyárban már több mint 1600 fővel működünk.

A TE Connectivity Esztergom jelenleg a következő pozícióba keres munkatársat:

Főbb feladatai:

  • Gyártó célgépek, automatizált gépsorok villamos részeinek, vezérlésének kidolgozása, megtervezése, megépítés irányítása, koordinációja
  • PLC programozás
  • Tesztek végeztetése, eredmények feldolgozása és elemzése
  • Gyártási idő megállapítása és analízise
  • Meglévő konstrukciók optimalizálása, a kapcsolódó költségek csökkentése
  • Alkalmanként elkészítésükben való közreműködés
  • Helyszíni szerelésnél közreműködés
  • Gépkönyvek, üzemeltetői dokumentációk készítése
  • Kapcsolatépítés külső szállítókkal, gyártókkal
  • Külföldi tanulmányutakon való részvétel

Amit várunk:

  • Villamosmérnöki, vagy üzemmérnöki végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Omron, Allen Bradley, Siemens PLC-k és elektronikus eszközök ismerete
  • Safety rendszerek ismerete
  • E-Plan rendszer ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Bejárási vagy albérleti támogatás
  • Melegétkezési támogatás
  • Ingyenes nyelvtanulási és sportolási tevékenység

Munkavégzés helye: Esztergom

Érdeklődne? Jelentkezne?  Kérjük, hívja Személyzeti referensünket, vagy küldje el jelentkezését.

Tyco Electronics Hungary Kft, a TE Connectivity Ltd. Company tagja

Human Resources | AMP út 2 · 2500 Esztergom

Telefon: +(36) 33 540 191 | E-mail: oneletrajz@te.com | Internet: www.te.com