Keresés

Busch-Hungária Kft.

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

                FEJLESZTŐ TECHNOLÓGUS

Munkaköri feladatok

  • Gyártástechnológiai folyamatok fejlesztése, folyamatos költségcsökkentés, optimalizálás.
  • Technológiai fejlesztési projektek teljes körű koordinációja, szakmai felügyelete.
  • Új termék tervezéshez kapcsolódó gyártástechnológiai és gyárthatósági szempontból történő támogatása.
  • Termékfejlesztési projektekben való aktív részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú kohómérnöki, vagy anyagmérnöki végzettség.
  • Aktív német és/vagy angol nyelvismeret.
  • Szakmai tapasztalat az öntészet területén. Előny: fémek, olvadék metallurgiájában való tapasztalat.
  • Eredmény- minőség-, és vevőorientált szemlélet. Pontos, precíz munkavégzés.
  • Kreativitás és gyors problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer.
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér.
  • Fiatal és dinamikus csapat.
  • Fejlődés lehetősége, szakmai kihívás a fejlesztés területén.

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar, német és angol nyelvű önéletrajzát a következő cím valamelyikére: Busch-Hungária Kft, 9027 Győr, Martin utca 1, vagy human@busch-hungaria.hu email címre.