Keresés

Federal Mogul Hungary Kft.

A Federal Mogul Hungary Kft., a Federal-Mogul Corporation magyarországi leányvállalata, mely az alkatrészek, modulok és rendszerek világ vezető szállítója és a legmegbízhatóbb márka a gépjármű és ipari piacon. A cég termékei és szolgáltatásai elősegítik a fejlett üzemanyag-gazdálkodást, a visszafogott kibocsátást és a fokozott járműbiztonságot.
A Federal Mogul Hungary Kft. folyamatosan törekszik a kiváló minőségre, valamint a vevők elégedettségére.
A cég fő profilja gumi és gumi-fém tömítések előállítása fröccsöntési és préselési technológiával, pl.: statikus tömítések (motorblokkba, vízpumpába), dinamikus tömítések (szimeringek, szelepszár tömítések).

                                           A FEDERAL MOGUL HUNGARY KFT.
                                               Győrhöz közeli kunszigeti gyára
                                         felvételt hirdet NPI MÉRNÖK munkakörbe

Feladatok:

  • Új termékek és az ehhez tartozó folyamatok bevezetése, munkautasítások, gyártási dokumentációk elkészítése
  • Árajánlatok és megtérülés számítás készítése
  • Próbagyártások szakmai felügyelete és eredményeinek feldolgozása
  • Gyártási dokumentációk karbantartása
  • Külföldi projekt csapattal való napi kapcsolattartás
  • Termék gyárthatóságának elfogadása
  • Projekt és időterv készítése
  • Projekt riportálása a gyárvezetés felé
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Vevői és ISO/TS auditra való felkészülés, az auditon való részvétel

Feltételek:

  • Mérnöki végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3 év termelési területen szerzett tapasztalat
  • APQP folyamatok, Hibaelemzés módszereinek ismerete
  • Előny: Német nyelvtudás, SAP, Tervezői szoftver (NX, Creo, AutoCad), MS Project ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Érdeklődni a 96/552-656-os telefonszámon lehet. Az önéletrajzokat a kunsziget.job@federalmogul.com email címre vagy postai úton a 9184 Kunsziget, Fő u. 51. címre várjuk. A Federal Mogul sok sikert kíván pályázatához!