Keresés

Federal Mogul Hungary Kft.

A Federal Mogul Hungary Kft., a Federal-Mogul Corporation magyarországi leányvállalata, mely minőségi termékek, megbízható márkák és kreatív megoldások legszélesebb skáláját nyújtja a gépjárműiparnak és más iparágaknak. Vállalatunk fő profilja gumi és gumi-fém tömítések előállítása fröccsöntési és préselési technológiával.Műszaki megoldásainkat olyan iparágakban hasznosítják, ahol fontos a hatékony üzemanyag felhasználás, az emisszió csökkentése, valamint a biztonság és teljesítmény növelése.

                                  A FEDERAL MOGUL HUNGARY KFT.
                                                 kunszigeti gyára

                                felvételt hirdet CAD MÉRNÖK munkakörbe

Feladatok:

  • Vevői követelményeknek megfelelő termékek tervezése
  • Alkatrészek méretezése
  • Tűréslánc számítás
  • Termékek gyárthatóságának elemzése
  • Rajzi dokumentáció készítése, változtatások kezelése
  • Kapcsolattartás németországi és amerikai fejlesztőközponttal
  • Termékekkel kapcsolatos szilárdsági számítások és élettartam tesztek elvégzésének koordinálása
  • Szimulációs eredmények kiértékelése, dokumentálása és bemutatása; tesztelt termékek elemzése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Minimum 3 éves CAD tervezésben szerzett tapasztalat
  • NX vagy Catia, Creo programok ismerete
  • Sajtolt és / vagy fröccsöntött termékek tervezésében szerzett tapaszalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség

Ami kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Érdeklődni a 96/552-656-ös telefonszámon lehet. Az önéletrajzokat a kunsziget.job@federalmogul.com email címre vagy postai úton a 9184 Kunsziget, Fő u. 51. címre várjuk. A Federal Mogul sok sikert kíván pályázatához!