Keresés

Hays Hungary Szolgáltató Kft.

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk Mérnökség vezető munkatársat Veszprém megyébe. A vállalat a világ legnagyobb autógyárait kiszolgáló autóipari beszállító.

A mérnökség vezető főbb feladatai lesznek:
- Mérnöki csapat munkájának koordinálása (~25 fő), támogató vezetői szerepkör betöltése
- Meglevő gyártási technológiák fejlesztése, gyártás optimalizálása
- Fejlesztési javaslatok bevezetése a gyártásba, ezen folyamatok monitorozása, majd rendszer szintre emelése

Legfontosabb elvárások a mérnökség vezetővel szemben:
 - Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök/kohómérnök végzettség)
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Legalább 3-5 éves fémipari gyártásban szerzett tapasztalat
- Legalább 2 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
- Előny az öntészetben szerzett releváns tapasztalat
- Határozott személyiség

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.