Keresés

Busch-Hungária Kft.

Épületkarbantartó mérnök, energetikus

Karbantartás, Szerviz Győr-Moson-Sopron megye

A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

 ÉPÜLETKARBANTARTÓ MÉRNÖK, ENERGETIKUS

Munkaköri feladatok

  • A telephellyel és a bérleményekkel kapcsolatos üzemviteli feladatok teljes körű ellátása,
  • Felújítások, költöztetések megszervezése,
  • Karbantartási tervek készítése és végrehajtása,
  • Raktározási, leltározási feladatok ellátása, folyamatok továbbfejlesztése,
  • A jogszabályi megfelelések biztosítása, hatósági ügyintézés,
  • Pénzügyi tervezés, végrehajtás és elszámolás,
  • Energiafelhasználás hatékonyságát elősegítő javaslatok kidolgozása,
  • Kapcsolattartás közüzemi szolgáltatókkal az energetikai tervek és a közüzemi szerződések részleteinek kidolgozásában,
  • Szolgáltatók, beszállítók, karbantartó technikusok, alvállalkozók irányítása,
  • Tervszerű krízismanagement (áramkimaradás, hűtő-fűtő rendszerek meghibásodása, stb.),
  • Vezetői beszámolók készítése és előadása.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség.
  • Aktív német és/vagy angol nyelvismeret.
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat az autóiparban.
  • Előny: telephelykezelő, trafó karbantartó végzettség.
  • Eredmény- minőség-, és vevőorientált szemlélet, pontos, precíz munkavégzés.
  • Kreativitás és gyors problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer.
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér.
  • Fiatal és dinamikus csapat.
  • Fejlődés lehetősége, szakmai kihívás a karbantartás területén.

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar, illetve német és/vagy angol nyelvű önéletrajzát a következő cím valamelyikére: Busch-Hungária Kft, 9027 Győr, Martin utca 1, vagy human@busch-hungaria.hu email címre.