Keresés

Bos Automotive Products Magyarország Bt.

BE PART OF AUTOMOTIVE FUTURE. BE PART OF THE BOS FAMILY

   SENIOR MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK / QUALITY ENGINEER

FELADATOK

  • Előzetes minőségtervezés/ APQP végrehajtása a termékfejlesztési fázisban, minőség- biztosítási módszerek felhasználásával (pl.: FMEA, PPAP)
  • Szériagyártás minőségbiztosítási feladatainak ellátása, felelősség a folyamatok és a termékek állandó javításáért a minőségbiztosítási szabályok és a vevői elvárások figyelembe vételével (pl. ISO/TS 16949:2009)
  • Vevői reklamációk kezelése 8D módszerrel,csapatmunkában
  • Minőségügyi képviselet ellátása a vevőknél

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Megbízható német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló, és csapatmunkára való készség
  • Jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség

 ELŐNYT JELENT

  • gépészmérnöki végzettség
  • SAP ismeret

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos képzési lehetőségek

A pozíció nyitott 2 magyarországi telephelyünkön: Mosonszolnok / Győrladamér

BOS Automotive Products Bt.
9245 Mosonszolnok, Szabadság u. 33. címre, vagy,
email: karrier.hu@bos.de