Keresés

Bos Automotive Products Magyarország Bt.

A BOS német, családi tulajdonú autóipari vállalat több, mint 100 éves múltra tekint vissza. Vállalatcsoportunk székhelye a Stuttgarthoz közeli
Ostfildernben található. Magyarországon termékfejlesztő és összeszerelő üzemünk Mosonszolnokon, összeszerelő és fröccsöntő üzemünk
Győrladaméron működik közel 1800 munkavállalóval.
19 telephelyen, 12 országban, három kontinensen, 6700 munkatársunkkal szolgáljuk ki az összes jelentős autógyárat. Technológiánkkal és
termékeinkkel világszerte piacvezetőek vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

Mosonszolnoki és Győrladaméri telephelyünkre keresünk

                          MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK munkatársat

FELADATOK:

• Előzetes minőségtervezés/ APQP végrehajtása a
termékfejlesztési fázisban, minőség- biztosítási módszerek
felhasználásával (pl.: FMEA, PPAP)
• Szériagyártás minőségbiztosítási feladatainak ellátása,
felelősség a folyamatok és a termékek állandó javításáért a
minőségbiztosítási szabályok és a vevői elvárások
figyelembe vételével (pl. ISO/TS 16949:2009)
• Vevői reklamációk kezelése 8D módszerrel,
csapatmunkában
• Minőségügyi képviselet ellátása a vevőknél

AMIT KÍNÁLUNK:

• Versenyképes jövedelem
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
• Cafetéria juttatás
• Bejárási támogatás
• Folyamatos képzési lehetőségek

ELVÁRÁSOK:

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
• Megbízható német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
• Számítógépes ismeretek
• Önálló, és csapatmunkára való készség
• Jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség

ELŐNYT JELENT:

• Gépészmérnöki végzettség
• SAP ismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE: MOSONSZOLNOK, GYŐRLADAMÉR

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük
juttassa el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát a
következő e-mail címre: karrier.hu@bos.de