Keresés

Tyco Electronics Hungary Termelő Kft.

Beszállítókat fejlesztő mérnök csoportvezető

Minőségbiztosítás, minőségellenőrzés Komárom-Esztergom megye

A Tyco Electronics Hungary  Kft. márkanevén TE Connectivity egy nemzetközileg elismert, passzív elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú multinacionális autóipari beszállító vállalat. Közel 90.000 munkavállalót foglalkoztat a világ több, mint 50 országában. Magyarországon az esztergomi gyárban 1500 fővel működünk.

A TE Connectivity Esztergom  jelenleg a következő pozícióba keres munkatársat

Főbb feladatai:

  • Felelős a beszállítók teljesítményéért
  • Felelős a 3D és 8D riportolásért – vevőktől a TE felé és TE-től a beszállítók felé – kiemelt kapcsolattartó a többi TE gyár SQ/D mérnökével
  • Reklamációkezelési megbeszélések, külső és belső akciók előkészítése és nyomonkövetése
  • Beszállítók időszakos kiértékelése, utánkövető megbeszélések (minőség, szállítás, költség) akciók  rögzítése
  •  Lehetséges hibaokok, források feltárása a beszállítóknál
  • Részvétel a beszállítói jóváhagyási folyamatban.
  •  Beszállítói külső auditok végrehajtása. Beszállítói minőségbiztosítása/fejlesztési feladatok, megállapodások (QAA) kezelése, beszállítókkal történő elfogadtatása
  • Részvétel nemzetközi projektekben

Amit várunk:

  • Tapasztalat az autóipari minőségbiztosítási eszközök alkalmazásában a TS 16949, AIAG és VDA szabványoknak megfelelően.
  • Tapasztalat beszállítói auditok elvégzésében (auditor képesítés előny)
  • Probléma megoldó eszközök ismerete (8D, 5 Why, Ishikawa, PDCA, DEMAIC)
  • Magas szintű angol/vagy német nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatmunkára való hajlandóság (napi együttműködés más TE részlegekkel és gyárakkal , közvetlen kapcsolat beszállítókkal és vásárlókkal)
  • Kisebb csapat irányításában szerzett tapasztalat

Érdeklődne? Jelentkezne?  Kérjük, küldje el jelentkezését a Személyzeti referensünknek.

Human Resources | AMP út 2 · 2500 Esztergom
Telefon: +(36) 540 191 | E-mail: oneletrajz@te.com | Internet: www.te.com