Keresés

Benteler Autótechnika Kft.

Gyártásfejlesztő mérnök

Gyártás, Termelés Fejér megye

Dinamikusan fejlődő, német tulajdonú vállalatunk motortéri csövek és kipufogórendszerek gyártásával foglalkozik. Vevőorientáltság, elkötelezettség, szakértelem és lojalitás jellemzi dolgozóinkat, akiknek sikereinket köszönhetjük.

A Benteler Autotechnika Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Főbb feladatok:

  • Folyamatok optimalizálása
  • Hatékonyságnövelő intézkedések bevezetése LEAN termelési    irányelvek szerint, az ehhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Automatizált gyártóberendezések fejlesztése
  • Új technológiák bevezetésének támogatása
  • Új termék bevezetési folyamatának támogatása a tervezéstől a sorozatgyártásig
  • Közreműködés reklamációs intézkedések meghatározásában, bevezetésében

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Német és/vagy angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Tervezőrendszerek ismerete (Autocad, ProE)
  • Gépépítésben szerzett tapasztalat
  • Hibaelemzési módszerek ismerete
  • ISO TS 16949/ ISO 14001 rendszerismeret
  • Termékfelelősség és LEAN ismeretek
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Termékfejlesztési ismeretek/ projekt ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Izgalmas, motiváló környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar, valamint angol és/vagy német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a hr.mor@benteler.com email címre.

Elérhetőség: Benteler Autótechnika Kft. 8060 Mór, Akai u. 5.

Telefon: 22/881-170