Keresés

AUDI HUNGARIA Zrt.

IT Szolgáltatásfelelős mérnök - IT alkalmazás üzemeltető

Informatika szoftver Győr-Moson-Sopron megye

Az Audi Hungaria szerves részeként működő IT-Információmenedzsment felel az üzleti folyamatok szakterületeket felölelő stabil és minőségi működéséért. Az AUDI Hungaria Információmenedzsment osztálya a közeljövőben tervezi a Volkswagen konszernen illetve az AUDI márkacsoporton belüli kompetenciaközpontjainak fejlesztését. Ez a már meglévő kompetenciaközpontok bővítéséből illetve újak létrehozásából áll. A kompetenciaközpontok feladata informatikai rendszerek tervezésében történő részvétel, azok üzemeltetése és fejlesztése.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

- Alkalmazások 2. szintű üzemeltetése az Audi és VW konszern lent felsorolt kompetenciaközpontok valamelyikében:

#Központi monitoring szolgáltatások üzemeltetése és fejlesztése (Icinga, Nagios, CA SOI)

#IT biztonság és információbiztonság (pl.: Database Activity Monitoring, IBM Security Access Manager)

#Végfelhasználói kliensek tervezése és üzemeltetése Microsoft alapokon

#SAP rendszerek támogatása (Basis, LO, FI, CO, PM)

- Meglévő komponensek rendszeres adminisztrálása

- Informatikai rendszerek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, optimalizálása, fejlesztése és karbantartása

- A napi üzemeltetési feladatok ellátása

- Felhasználói kérés teljesítése

- Rendszerzavarok elhárítása

- Problémák kezelése

- Események figyelése

- Változások tesztelése, élesbe állítása

- Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a megbízóval, az érintett társterületekkel és technikai támogató csoportokkal

- Nemzetközi projektekben való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha

- Egyetemi, főiskolai informatikai vagy gazdasági informatikus végzettséggel rendelkezik, vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytat

- Legalább 2 éves IT üzemeltetésben szerzett tapasztalata van (szakmai gyakorlat alatt szerzett tapasztalat is elfogadott)

- Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezik (írásban és szóban, kapcsolattartás az ügyfelekkel)

- ITIL módszertan, Jegykezelő rendszer ismerete előnyt jelent

- A kompetenciaközpontok alatt felsorolt alkalmazások ismerete előnyt jelent

- Jó problémamegoldó, kezdeményező személyiség

- Ügyfélorientált szemléletű

- Analitikus gondolkodásmóddal rendelkezik

- Megbízható, nagy stressztűrő, rugalmas

- Képes csapatban és önállóan dolgozni

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDX12647
Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel
kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Csányi Ildikó válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 3234