Keresés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Teamvezető mérnök - Kísérleti gyártás technológiai központ

Termékfejlesztés, tervezés Győr-Moson-Sopron megye

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen a szériáig. Területünk a beszállított kísérleti alkatrészek vizsgálatával és mérésével foglalkozik. Feladatunk a sajátgyártású fő motorkomponenseink mérőprogramjainak elkészítése, mérése. Részt veszünk új mérési eljárások kipróbálásában és fejlesztésében.

Jövőbeli sikerének kulcsa ez a munkakörünk lehet! Izgalmas és kihívásokat tartogató pozíciónkra műszaki irányultságú, csapatok irányítása iránt is érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk! Vegye sikere kulcsát kezébe és folytassa karrierjét az Audi Hungaria Kísérleti Motorgyártó Központjában!

Amit ajánlunk az Ön számára:

-Munkalehetőséget egy rendkívül innovatív környezetben

-Támogatást célirányos karrier tervezésében és egyéni kompetenciáinak fejlesztésében

-Nemzetközi munkakörnyezetet

Egy olyan feladatkört, amely napról-napra újdonságot, kihívást és fontos szerepet tartogat az Ön számára! A területet a következő videónkban ismerheti meg: https://youtu.be/tjr_0FYVNOU

Következő feladatok várnak Önre

- A szervezetbe tartozó munkatársak szakmai irányítása

- Új technológiák bevezetésének és értékelésének előkészítése

- Munkafolyamatok fejlesztése, koordinálása

- Együttműködés a területi célok elérésében

- Együttműködés a terület vezetőivel, mérnökeivel

Ön az ideális jelölt, ha

- Gépészmérnöki főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik

- Tárgyalóképes német nyelvtudása van írásban és szóban

- Legalább 5 év szakmai tapasztalatot szerzett megmunkálás területén, egyedi gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

- Érdeklődik a motorgyártás és megmunkálás iránt, illetve releváns szakmai tapasztalata van ezen a területen

- Szakmailag magas fokon elhivatott és önálló

- Magabiztos fellépése van, nyitott csapatmunkában való aktív részvételre, jó problémakezelő képességű, jó szervezőkészségű személyiség

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni

A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDX12644
Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel
kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 8271