Keresés

Kayser Automotive Hungária Kft.

Termelésvezetői asszisztens

Gyártás, Termelés Komárom-Esztergom megye

A Kayser Automotive Systems már évek óta megbízható fejlesztője és szállítója az autóipari cégeknek. A Kayser cégcsoport által gyártott és kínált kiváló minőségű, motortérbe beépíthető alkatrészek (mint pl. levegőcsatornák, szelepek, csatlakozók, szűrők, motor vezetékek) ismertek szinte minden európai, ázsiai és amerikai autóipari gyártó és beszállító cég számára.

Folyamatosan fejlődő gyártásunkba KERESÜNK munkatársakat az alábbi pozícióba:

                             Termelésvezetői Asszisztens

FELADATOK:

  • termelési akciótervek vezetése
  • az akciótervekből származó intézkedések nyomonkövetése, hatáirdők figyelése
  • az akciótervekből adódó feladatok visszaellenőrzése, visszajelzése
  • prezentációk készítése
  • megbeszéléseken való részvétel és memo készítése
  • termelési auditokon való részvétel, az auditokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • vezetők napirendjének karbantartása, időpontok egyeztetése

ELVÁRÁSAINK:

  • középfokú végzettség
  • termelési asszisztensi pozícióban szerzett min.2-3 éves tapasztalat
  • középszintű német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • kiváló MS office ismeret
  • MS Project ismerete előny

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • jó kommunikációs képesség
  • logikus gondolkodás
  • határozott fellépés
  • proaktivitás
  • állandó megoldásra törekvés
  • terhelhetőség
  • stressztűrés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • stabil, biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • cafeteria juttatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE: KOMÁROM

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: H.pinter@kayser-automotive.com