Keresés

Continental Automotive Hungary Kft.

Szoftverfejlesztő (Budapest)

Informatika szoftver Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • gyártógépek és gyártási folyamatok MES rendszerhez kapcsolása központi vagy általunk készített alkalmazások segítségével
  • szoftverfejlesztési projektek különböző tevékenységeiben (elemzés, tervezés, kódolás, tesztelés) való részvétel
  • műszaki dokumentumok (feladatspecifikáció, programterv, forrásprogram, kész program, tesztadatok listája, felhasználói dokumentáció, stb.) készítése és aktualizálása
  • a központi szoftverfejlesztés képviselete Budapesten, információáramlás biztosítása, valamint kapcsolattartás és együttműködés a társszervezetekkel, beszállítókkal, a MES Core Teammel
  • specifikációk kidolgozása, egyeztetése, társszervezetekkel, beszállítókkal, a MES Core Team-el
  • szoftverfejlesztést érintő újítási javaslatok kidolgozása piackutatás, írott- és elektronikus média, szakmai fórumok és saját ötletek alapján
  • gyártott termékekkel kapcsolatos információk visszakeresésének elősegítése
  • folyamatmérnökök részére oktatás biztosítása
  • továbbfejlesztési potenciálok feltárása, részvétel a stratégiák kialakításában
  • folyamattervezés segítése, a termékbevezetés folyamataiban való közreműködés
  • ipar 4.0 technológiák bevezetésének támogatása szoftveres oldalról

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • C# Programnyelv alapos ismerete; WEB-es technológiák (ASP.NET, PHP), SQL nyelv ismerete, C nyelv alapszintű ismerete
  • programtervezési módszerek, szoftverfejlesztési alapelvek
  • C++, Linux OS, SAP ismerete előny

Amit kínálunk:

  • izgalmas nemzetközi projektek (külföldi kiküldetések)
  • modern és innovatív munkakörnyezet
  • rugalmas munkarend
  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • karrierpálya modell
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, online jelentkezési felületünkön tudja pályázatát eljuttatni a Continental Automotive Hungary Kft. HR osztályára.