Keresés

Porsche Inter Auto Hungaria Kft.

Szerviztanácsadó

Karbantartás, Szerviz Budapest

A Porsche Centrum Budapest az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Főbb feladatok:

  • szakszerű hibafelvétel alapján javítási megbízás kitöltése a szerviz részére,
  • javítás során, után kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • a szervizüzem szolgáltatásainak ajánlása, értékesítése az ügyfeleknek,
  • az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése,
  • maximális vevőelégedettség biztosítása a magas színvonalú,
    szakszerű munkavégzés révén.

Elvárásaink:

  • prémium-szegmensben szerzett szerviztanácsadói tapasztalat,
  • autós műszaki végzettség (min. érettségivel),
  • aktív, kommunikációképes angol-/németnyelv-tudás,
  • határozott, kulturált fellépés,
  • fejlett empátiás és kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • piacvezető multinacionális cégcsoport stabil, biztos háttere,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,
  • dinamikus, fiatal csapat, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát pdf formátumban a humanpolitika@porscheinterauto.hu
címre várjuk.