Keresés

VALEO Auto-Electric Magyarország Kft.

A Valeo csoport tevékenységi köre teljes egészében az autóipar­ra koncentrálódik. 29 országban, több mint 81.000 alkalmazottat foglalkoztat, köztük több mint 2000 munkatársat veszprémi üzemünkben, ahol az elektronikai termékek teljesen új generációját gyártjuk. Nagy hangsúlyt fektetünk a termékfejlesztésre és a terméktervezésre. Kutatás - fejlesztés központunkban közel 150 mérnök dolgozik, és a következő időszakban további dinamikus növekedés várható a területen, ahova

                   az alábbi munkakörbe keressük új munkatársunkat:

                                             Projektvezető

Főbb feladatok:

  • Árajánlatok kidolgozása új vevői RFQ esetén
  • Új applikációk fejlesztését és gyártásba történő bevezetését célzó projektek vezetése
  • Az általa vezetett projekt nyereségességének biztosítása
  • Projektcélok meghatározása (minőség, költség, nyereségesség, szállítás), erőforrás- és ütemterv készítése a teljes projektre vonatkozóan
  • Budget elkészítése, folyamatos monitorozása és szükség esetén a kapcsolódó akciótervek vezetése
  • Státuszjelentés és rendszeres riportok készítése a vevők, illetve a belső vezetés számára
  • Szakmai együttműködés társosztályokkal, külföldi gyáregységekkel, ill. beszállítókkal
  • Projektmegbeszélések szervezése, vezetése, lebonyolítása
  • A projektcsapat tagjainak vezetése és teljesítményének értékelése
  • Projekt rizikóanalízisek készítése és a kapcsolódó akciótervek vezetése
  • Projekt dokumentáció kezelése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség műszaki területen
  • Hasonló területen szerzett min. 3-5 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Pénzügyi ismeretek
  • Kiváló szervezőkészség
  • Vevőorientált szemlélet
  • Határozott fellépés

Előny:

  • Német/francia nyelvismeret

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével a Jelentkezem gombra kattintva.