Keresés

Opel Szentgotthárd Autóipari Kft.

Ipari mérnök, szerelősorok

Gyártás, Termelés Vas megye

Az Opel Szentgotthárd jelenleg az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Fő feladatok:

•Munkahely szervezés fejlesztése

•Részvétel a „Szűk keresztmetszet„ (TOC) folyamatban, adatok elemzése, eredmények bevezetése a sorokon

•Szerelősori kihozatal fejlesztése, a leterheltség optimalizálása, növelése

•Típusváltások, típusintegrációk folyamatának javítása, fejlesztő projektek végrehajtásának oktatása, támogatása, koordinálása

•Minőségi és műszaki problémák okainak elemzése, probléma megoldások koordinálása a műszakok összefogásával

•Hatékonysági tanulmányok készítése az optimális erőforrás gazdálkodás érdekében

•Legjobb gyakorlat bevezetése a területen, munkatársak oktatása

•Oktatási anyagok készítése a csoportvezetői, gépkezelői szakmai tréningekhez, oktatások végrehajtása

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

•Felsőfokú műszaki végzettség, mérnöki diploma

•Termelési környezetben szerzett tapasztalat, gyártási vagy szerelősori alapismeretek előnyt jelent

•Középszintű angol nyelvtudás

•MS Office programcsomag alkalmazásainak felhasználó szintű ismerete

•„B” kategóriás jogosítvány

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkatársainknak lehetősége van más szakterületek megismerésére, célirányos elméleti és gyakorlati képzéseken és nemzetközi projektekben való aktív részvételre is.

Jelentkezés: Opel Szentgotthárd Autóipari Kft.

személyügyi osztály, 9970 Szentgotthárd, Füzesi út 15.

Tel: 94/551-226, E-mail: cv@gm.com