Keresés

Continental Automotive Hungary Kft.

Műszaki szakoktató (Budapest)

Egyéb Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • elektronikai technikus szakon tanuló diákok duális képzésének gyakorlati oktatása, vizsgáztatása
  • elektronikai, pneumatikai, hidraulikai, PLC programozási témakörökben oktatások tartása
  • oktatási anyagok, segédletek elkészítése, fejlesztése
  • javaslattétel az oktatáshoz szükséges berendezésekre, segédeszközökre
  • munkahelyi vezetőkkel, más oktatókkal együtt az oktatások ütemezése
  • lezárult oktatások végén az anyag számonkérése - írásbeli- és/vagy szóbeli vizsgával
  • oktatáshoz kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása
  • kapcsolattartás a többi gyáregységgel, társszervezetekkel és külsős partnerekkel
  • szakterülethez tartozó dokumentumok naprakészen tartása
  • vállalati projektekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki szakoktató végzettség vagy mestervizsga
  • legalább 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • jó előadói és kommunikációs készség
  • SMT és THT technológia ismerete
  • ESD, 5S, Lean alapismeretek
  • MS Office alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • lehetőség részmunkaidőre
  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • stabil multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép
  • rugalmas munkarend
  • fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, online jelentkezési felületünkön tudja pályázatát eljuttatni a Continental Automotive Hungary Kft. HR osztályára.