Keresés

Porsche Inter Auto Hungaria Kft.

A Porsche Centrum Budapest egyre bővülő ügyfélkörének minőségi kiszolgálásához a csapat bővítése céljából keres szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

                            Műhelyvezető

Főbb feladatok:

  • a javítások teljes körű, szakszerű, magas szakmai színvonalú kivitelezésének biztosítása a műhelyben,
  • a műhely munkájának szervezése, irányítása a vevőszolgálati vezető közvetlen beosztottjaként.

Elvárásaink:

  • márkaszervizben szerzett többéves szervizvezetői / műhelyvezetői tapasztalat (prémium-szegmensben szerzett tapasztalat előny),
  • autós műszaki (minimum gépjárműtechnikusi) végzettség, min. középfokú (aktív) angol vagy német nyelvismeret,
  • vezetői készségek, határozottság, eredményorientáltság,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • piacvezető multinacionális cégcsoportstabil, biztos háttere,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,
  • dinamikus, fiatal csapat, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát pdf formátumban a humanpolitika@porscheinterauto.hu
címre várjuk.