Keresés

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

Gyártástervező mérnök a Karosszériaüzemben

Gyártás, Termelés Bács-Kiskun megye

Feladatok

  • Műszaki rendszerek és készülékek tervezése a karosszériaüzemben
  • A gyártási tevékenységhez átfogóan kapcsolódó tartalmak, folyamatok, normák és a hozzá kapcsolódó „Supply Chain“ tervezése
  • Hatékonyságnövelő folyamatok tervezése és kivitelezése.
  • Projektek esetében a kitűzött célok biztosítása a költségeket, határidőket, és minőségi elvárásokat illetően

Elvárások

  • Műszaki vagy természettudományi /gazdasági mérnöki/műszaki üzemgazdasági vagy ezekkel összehasonlítható műszaki, felsőfokú végzettség
  • Gyakorlati tapasztalat a tervezés, ill. gyártás területén
  • A karosszériagyártási- és logisztikai folyamatok/technológiák megalapozott ismerete
  • Üzemgazdasági összefüggések ismerete
  • Csapatszellem, együttműködési képesség, mobilitás és rugalmasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó német nyelvismeret szóban és írásban
  • Kiváló MS-Office ismeret

Munkavégzés helye: Kecskemét

Örömmel fogadjuk jelentkezését magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzzal a jelentkezes@daimler.com e-mail címen