Keresés

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

Automatizálási Mérnök létesítménygazdálkodás területén

Automatizálás Bács-Kiskun megye

Feladatok

  • Ipari létesítmények műszaki (gépészeti/villamos/irányítástechnikai) rendszereinek, valamint berendezéseinek üzemeltetése
  • Megoldások kidolgozása az ipari létesítmények rendszereinek és berendezéseinek folyamatos költséghatékony működtetése és optimalizálása érdekében
  • Komplex gyáregységeket átfogó projektek, feladatok irányítása, ellenőrzése és átvétele
  • új módszerek, eljárások, folyamatok, standardok, üzemeltetési utasítások és karbantartási tervek fejlesztése és bevezetése
  • Szolgáltatási leírások és kiírások elkészítése, továbbá ajánlatok kérése komplex kivitelezési projektek megvalósításához

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, automatizálási mérnök)
  • Alapszintű PLC programozási ismeretek, ipari kommunikációs rendszerek ismerete előny
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat ipari létesítmények műszaki üzemeltetésében
  • Alapos elméleti és gyakorlati ismeretek műszaki üzemeltetés területen
  • Projektek tervezésében, részvételében, valamint külső cégek irányításában szerzett tapasztalat
  • Strukturált és felelősségteljes munkavégzés, stratégiai gondolkodásmód, rugalmasság
  • Aktív, magabiztos német vagy angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Mercedes-Benz Manufacturing Kft. - Kecskemét

Örömmel fogadjuk jelentkezését magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal a jelentkezes@daimler.com e-mail címen.