Keresés

Busch-Hungária Kft.

A Busch-Hungária Kft. a németországi BPW csoport magyarországi leányvállalata. A haszongép-járműipar számára világszínvonalú, gömbgrafitos öntvények gyártására szakosodott. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

                                          MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Elvárások:
- Géplakatos végzettség
- Hidraulika, pneumatika ismeretek
- Jó problémamegoldó képesség; hibakeresési gyakorlat
- Minimum 3 éves tapasztalat gyártó berendezések karbantartásában
- Megbízhatóság; precizitás; terhelhetőség

Munkaköri feladatok:
- A Busch-Hungária Kft. területén lévő gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök rendelkezésre állásának biztosítása mechanikus javítási feladatok végrehajtásával.

Munkarend:
- többműszakos, megszakítás nélküli

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer
- Biztos, stabil munkahelyi háttér
- Fiatal és dinamikus csapat. Kiváló munkahelyi légkör
- Folyamatos fejlődés lehetősége, szakmai kihívás a karbantartás területén

Munkavégzés helye: Győr

Szükség esetén munkásszállón elhelyezést tudunk biztosítani térítés mentesen.

Jelentkezését várjuk: Busch-Hungária Kft., 9027 Győr, Martin u. 1, vagy, human@busch-hungaria.hu email címre.