Keresés

LuK Savaria Kft.

Minőségbiztosítási gyártástámogató mérnök

Minőségbiztosítás, minőségellenőrzés Vas megye

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk: közösen tartjuk mozgásban a világot.

Szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Referencia kód: A

Főbb feladatok:

  • gyártási területen a minőségirányítási rendszer karbantartása
  • változások bevezetése, projektek támogatása
  • minőségi mutatószámok kiértékelése, okok elemzése, javító intézkedések bevezetése és felügyelete
  • belső elsőmintázás, gyártási problémák kezelése, auditok elvégzése
  • intézkedési tervek készítése, követése, aktualizálása
  • gépképesség, folyamatképesség-vizsgálatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök végzettség előny)
  • legalább középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeret
  • precíz, önálló munkavégzés, határozott fellépés, strukturált, analitikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér mellett éves bónusz,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Albérlet támogatás,
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőségek,
  • Ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.

Szeretné velünk közösen mozgásban tartani a világot? Várjuk Önt is csapatunkba!

Jelentkezzen online:

karrier@schaeffler.com

Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz: +36 94/588 100

LuK Savaria Kft. 9700 Szombathely, Zanati út 31.