Keresés

thyssenkrupp Presta Hungary Kft.

Hardverfejlesztő mérnök

Informatika hardver Budapest

A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp Presta cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere. Világszerte 16 telephelyen dolgozunk olyan modern technológiai megoldások fejlesztésén, amelyekkel biztonságossá tesszük a járművek közlekedését. A liechtensteini központú Presta cégcsoport budapesti leányvállalata 1999 óta foglalkozik személyautók elektromos kormányrendszerének fejlesztésével a cégcsoporton belül egyedüli elektronikai és szoftverfejlesztési kompetencia központként. Az iránt köteleztük el magunkat, hogy a neves autógyárak igényeit kiemelkedő minőségű, innovatív termékekkel elégítsük ki. Célunk, hogy kormányrendszerünk tökéletes vezetési élményt nyújtson ügyfeleink számára. Munkatársainkat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Feladatok

  • Vezérlőelektronika- és szenzorkövetelmények, rendszertervek készítése
  • Analóg és digitális áramkörök tervezése
  • őelektronika és szenzortesztek tervezése, végrehajtása
  • űszaki problémák megoldása (hibaanalízis)

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Tapasztalat áramkörtervezésben és -szimulációban
  • Mérésekben való jártasság
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás

Előny

  • Nyomtatott áramkörök tervezése
  • Beágyazott rendszerek fejlesztése
  • EMC
  • Assembly és C programozás
  • Német nyelvtudás

Személyiség

  • Eredményorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a career.phb@thyssenkrupp.com címre.

thyssenkrupp Presta Hungary Ltd.

A thyssenkrupp Technologies Company

1113 Budapest, Daróci út. 1-3.,  |  Tel.: +36 (1) 505-9159  |  Fax: +36 (1) 505-9101  |  www.thyssenkrupp-presta.hu