Keresés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Gyakornok – Minőségbiztosítás Meisterbock területére – IT ismeretekkel

Egyéb Győr-Moson-Sopron megye

A minőségbiztosítás aktívan szerepet vállal a termék teljes életciklusában, a fejlesztéstől egészen a vevőig. A Meisterbock csapata ebből az összetett folyamatból az alkatrészek geometriai vizsgálatával foglalkozik. Nálunk megismerheted a legújabb technológiákat, részt vehetsz az új autók jóváhagyási folyamatában. Koordináta-mérőgépeink és a legújabb technológiát képviselő optikai mérőgépeink üzemeltetéséhez helyi IT-támogatás is szükséges. Ehhez keresünk a megfelelő ismeretekkel rendelkező kollégát, akár hosszabb távra is.

Feladatok

- Részvétel új autóprojektekben

- Számítógépeink üzemeltetése (rendelések, OS-telepítések)

- Szoftvereink nyomon követése (licenckezelés, telepítés, nyilvántartás)

- Mérőgépek modellstruktúráinak karbantartása

- Projektkoordinátorok és alkatrészfelelős mérnökök munkájának támogatása

- Optikai és koordináta mérőgépek megismerése és használata

- Dokumentációs feladatok

Elvárások

- Folyamatban lévő főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) műszaki tanulmányok (mérnök- vagy gazdaságinformatikus, gépészmérnök, járműmérnök), aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Legalább 4 lezárt szemeszter

- Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése

- Legalább heti 3-4 munkanap vállalása

- Alapfokú német- vagy angolnyelv-tudás előnyt jelent

- Felhasználói szintű MS Office ismeretek

- Alapfokú weboldal-szerkesztési ismeret előnyt jelent

- Minőségügyi rendszerismeret előnyt jelent

- Képesség csapatmunkára

- Jó kommunikációs és szervezőkészség

Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, melyben részletesen megjelöli IT-ismereteit!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

További információk

A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYPX10351
Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel
kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 8938