Keresés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Gyakornok - APS Koordinátor

Gyártás, Termelés Győr-Moson-Sopron megye

A folyamatos fejlesztési folyamattal, valamint munkatársaink bevonásával a termékminőség és költségek mentén a hangsúlyt a folyamatminőségre és folyamatstabilitásra helyezzük.

Az értékteremtés orientált, szinkron vállalat megvalósításával és továbbfejlesztésével az Audi Hungaria a jövőben is biztosítja vezető pozícióját az autóipar egyre szorosabb nemzetközi versenyében.

Feladatok

- A gyakornok munkájával támogatja a járműszereldei és logisztikai Workshopok sikerességét

- Aktívan részt vesz folyamatfejlesztési projektekben

- Együttműködik a járműszereldei és logisztikai területekkel

- Munkájával hozzájárul szabványok kialakításához és bevezetéséhez

Elvárások

- Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egytemi (MSc / MA) műszaki tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony, minimum 4 lezárt szemeszter

- Minimum heti 3 munkanapos jelenlét

- MS Office programok magas szintű ismerete

- Legalább középfokú németnyelv-tudás

- LEAN/APS (Audi Termelési Rendszer) elvek ismerete előny

- Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság

- Célorientáltság

- Jó szervezőképesség

Lehetőség szakdolgozathoz témakiírásra és elkészítésre.

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

További információk

A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYPX10353
Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel
kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sipos Edina válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon:
+36 96 66 9135